Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 KČ.

Použití výrobků a péče

Světýlka Cotton Balls
Nabízené LED světelné řetězy, známé jako Cotton Balls, navrhujeme tak, aby v kombinaci s přívěsky Lunamies® opravdu zářily. Nejsou to žádné strojově vyráběné plastové koule, ale ručně tkané kouličky z přírodní bavlny vyráběné v Thajsku ve městě Čiang Mai. Velikost jednotlivých kouliček a jejich rozestupy byly pečlivě testovány a přizpůsobeny potřebám produktů. Díky tomu se staly nedílnou součástí girland Lunamies®.

Vzhledem k naší filozofii, která se soustředí na spolupráci rodičů a dětí, odesíláme světýlka Cotton Balls nesmontovaná. Návod na montáž naleznete zde nebo jako součást balíčku, který od nás dostanete. Pokud si přejete světýlka Cotton Balls sestavit, zvolte tuto variantu při výběru.

CE certifikace
Světýlka Lunamies® jsou bezpečná a splňují požadavky legislativy Evropské unie, proto se nemusíte bát je dát do dětského pokoje.

lunamies-cotton-ball-lights-parameters


Typ osvětlení: LED pro vnitřní použití
Rozměry: průměr koule 7 cm – každá koulička je originál, proto se jejich velikost může nepatrně lišit
Délka řetězu: 200 cm
Mezera mezi LED: 18 cm
Mezera mezi kouličkami: 11 cm
Napětí: 3 V 0,021 W
Baterie: 2x AA 1,5 V (baterie nejsou součástí balení)
Barva: krémová
Označení: CE

Péče o výrobek
Přívěsky Lunamies® jsou vyrobeny z jemné 100% bavlny v krásných odstínech nevšedních barev. Při jejich zpracování dbáme na nejvyšší kvalitu a preciznost. Jsou ručně šité, proto se mohou nepatrně lišit tvarem i výšivkou. V případě, že nemá přívěsek požadovaný tvar, doporučujeme ho lehce promačkat a vytvarovat. Součástí každého přívěsku je speciální klip, díky kterému můžete přívěsky jednoduše připnout na světýlka Cotton Balls a přemisťovat je.


lunamies-handmade-friendship_2
Materiál: 100% bavlna, atestovaná pro děti do 3 let. Speciálně upravené bavlněné plátno, které se při výrobě pere společně s kameny. Látka má díky tomu pomačkaný vzhled připomínající lněné látky. Výsledkem je velmi jemný a na dotek příjemný materiál.

Všechny přívěsky Lunamies® perte v ruce. Nesušte v sušičce.

„A good friend cares.“

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na hello@lunamies.com.

Fair play
Garantujeme, že světelné řetězy Cotton Balls jsou vyráběny lokálně za férové ceny a jejich výroba za žádných okolností nevyužívá děti k práci. Veškerý příjem jde vesničanům v konkrétní oblasti. Na výrobu světýlek Lunamies® jsou použity pouze materiály, které neobsahují chemikálie a nejsou toxické pro životní prostředí. Používají se výhradně přírodní materiály, a to včetně lepidla, které se aplikuje za účelem vyztužení bavlněných kouliček.

Použití výrobku
Tento produkt není hračka. Nenechávejte své děti bez dozoru s tímto produktem. Tento výrobek obsahuje části, které by mohly děti spolknout nebo vdechnout. Neumisťujte tento produkt v blízkosti televizoru nebo ohně. Před použitím je nutné odstranit všechny obalové a upevňovací součásti. Pokud není výrobek udržován v požadovaném stavu nebo je upravován bez souhlasu výrobce, zaniká odpovědnost výrobce nebo distributora za výrobek.

Zpět do obchodu