Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 KČ.

A proč?

A proč Lunamies®?
Protože název Lunamies® vznikl spojením slov luna (latinský název pro Měsíc) a amies (francouzsky kamarádi). Lunamies® jsou malí měkcí přátelé Měsíce. 

A proč tahle látka?
Protože je to 100% bavlna, atestovaná pro děti do 3 let. Speciálně upravené bavlněné plátno, které se při výrobě pere společně s kameny. Látka má díky tomu pomačkaný vzhled připomínající lněné látky. Výsledkem je velmi jemný a na dotek příjemný materiál.

A proč se přívěsky Lunamies® mohou nepatrně lišit tvarem i vyšitím?
Protože přívěsky Lunamies® jsou šité ručně, a ačkoliv si naše švadleny potrpí na pečlivé zpracování a detaily, není v jejich silách šít jako stroj. A to bychom ani nechtěli.

A proč se přívěsky Lunamies® nesmí prát v pračce?
Protože nedílnou součástí přívěsků Lunamies® jsou i kovové klipy, které by se mohly v pračce poškodit.

A proč zrovna vaše světýlka Cotton Balls?
Protože to nejsou žádné strojově vyráběné plastové koule, ale ručně tkané kouličky z přírodní bavlny vyráběné v Thajsku ve městě Čiang Mai. Velikost jednotlivých kouliček a jejich rozestupy byly pečlivě testovány a přizpůsobeny potřebám produktů. Díky tomu se staly nedílnou součástí girland Lunamies®.

A proč se musí světýlka Cotton Balls čistit pouze suchým hadříkem nebo prachovkou?
Protože jsou vyztužena přírodním lepidlem, které by se mohlo při kontaktu s vodou nebo jinou tekutinou rozpustit. Kouličky by mohly změnit tvar.

A proč posíláte světýlka Cotton Balls nesmontovaná?
Protože to patří k filozofii Lunamies®, která se soustředí na spolupráci rodičů a dětí. Pokud si přejete světýlka Cotton Balls sestavit, vyberte variantu „Sestavený“ do svého košíku.

A proč se nemusím bát dát světýlka Cotton Balls do dětského pokoje?
Protože jsou bezpečná, mají CE certifikát a splňují požadavky legislativy Evropské unie. Vzhledem k tomu, že se nejedná o hračky, měla by být umístěna mimo dosah dětí.

A proč nabízíte jen krémová světýlka Cotton Balls? 
Protože věříme, že v jednoduchosti je krása a vícebarevná světýlka by za nás neladila s přívěsky Lunamies®

A proč se průměr kouliček může nepatrně lišit?
Protože každá koulička je ručně tkaný originál.

A proč máte v portfoliu pouze světýlka na baterie?
Protože co se týče volby umístění v interiéru, je světelný řetěz na baterie velmi praktický. Krabičku s bateriemi lze lehce schovat. 

A proč nemáte kamenný obchod?
Protože všechno má svůj čas a věříme, že jednou k tomu dospějeme i my. 

A proč vás mohu kontaktovat v pracovní dny od 10 do 18 hodin?
Protože věříme, že by si rodiče měli najít čas na to se svým dětem plně věnovat a víkend je pro to jako dělaný. 

A proč odpovídáte na e-maily během několika hodin? 
Protože nic se nemá dělat polovičatě a nemůžeme skákat od jednoho k druhému. Ale nebojte se, samozřejmě se snažíme odpovědět co nejdříve. 

A proč je termín dodání maximálně 7 dní od obdržení objednávky?
Protože přijaté objednávky zpravidla expedujeme nejpozději do 4 pracovních dnů. Termínem dodání se rozumí den odevzdání zboží dopravci k přepravě. Doručovací doba v rámci České republiky je 1–3 pracovní dny dle zvoleného přepravce.

A proč mám nahlásit jakékoliv poškození balíku přímo dopravci?
Protože v případě, že to nenahlásíte ihned a poškození balíku zjistíte až doma, je pro nás a přepravní společnost složitější problém vyřešit. Proto si prosím zkontrolujte stav balíku ihned po doručení dopravcem. 

A proč v případě, že je balíček poškozený, mám nejprve kontaktovat váš zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky, než objednávku vrátím?
Protože každý problém má své řešení. Přečtěte si naše podmínky pro vrácení zboží a reklamaci zde a postupujte podle pokynů, aby byl proces pro vás co nejjednodušší. 

A proč mám poslat e-mail, když chci svoji objednávku zrušit? 
Protože musíme zjistit, zda jsme vaši objednávku již odeslali. Pokud vaše objednávka opustila sklad, bohužel ji zrušit už nemůžeme – pak musíte postupovat podle podmínek pro vrácení zboží.

V případě, že máte vy nebo vaše děti jiné otázky než výše uvedené, kontaktujte nás na hello@lunamies.com.


Zpět do obchodu