Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 KČ.

Náš příběh

lunamies-nas-pribeh-samanta-petra

Jsme dvě kamarádky z reklamky, ale protože jsme také obě mámy, trávíme spolu a se svými dětmi hodně času. A tak se stalo, že jsme si společně vysnily svět Lunamies®. Svět, ve kterém je možné obejmout světlo. 

Jsme česká designová značka přinášející jediněčný zážitek v podobě hravých světelných i látkových girland pro děti. Naši malí i velcí zákazníci si spolu s námi vytvářejí jedinečnou dekoraci do dětského pokoje nebo na narozeninovou oslavu.

Přívěsky Lunamies® jsou vyrobeny z jemné 100% bavlny s certifikací OEKO-TEX® v krásných odstínech nevšedních barev. Jsou šité v malé rodinné dílně v České republice a vyznačují se pečlivým zpracováním s důrazem na detail. V portfoliu máme tři kategorie látkových přívěsků, které můžete libovolně kombinovat: abecedu, motivy a vlaječky. Součástí každého přívěsku je speciální klip, díky kterému můžete přívěsky jednoduše připnout na naše světýlka Cotton Balls nebo vlaječkové girlandy Bunting a přemisťovat je. Nabízené LED světelné řetězy, známé jako Cotton Balls, navrhujeme tak, aby v kombinaci s přívěsky Lunamies® opravdu zářily. 

U nás v Lunamies® se soustředíme na spolupráci rodičů a dětí. Věříme, že svůj vztah prohlubují především tehdy, když spolu něco vytvářejí. Společné zážitky jsou totiž navždy a formují nejen naše děti, ale i nás. Proto budeme rády, když si teď vezmete svého malého parťáka či parťačku na klín a seznámíte se s našimi neobyčejnými vesmírnými přáteli.

„Jedině děti vědí, co hledají.“ — Antoine de Saint-Exupéry

Za Lunamies® rodinu
Samanta a Petra 

 

Zpět do obchodu